Rodzinna rozrywka w parku Zatorland

Poszukujesz miejsca idealnego na rodzinny wypad, w którym twoje dziecko zazna doskonałej zabawy, a zarazem dawki przydatnej wiedzy? Te korzyści zapewni wam Zatorland – park, w którym czas doskonale spędzą miłośnicy wrażeń oraz nauki.

Zatorland to park rozrywki umiejscowiony w Zatorze przy ul. Parkowej 7. W odróżnieniu od innych tego typu obiektów, Zatorland oferuje nam nie tylko strefy aktywnego spędzania czasu i rozrywki, ale i te, w których my i nasze maluchy możemy nabyć cenną wiedzę z rozmaitych dziedzin.

Park dinozaurów

To doskonałe miejsce dla maluchów zainteresowanych dinozaurami. Ogromna sala zapewnia możliwość nauki i zabawy wśród prehistorycznych stworzeń. W części zewnętrznej mamy okazję obserwować zmechanizowane modele dinozaurów. Na zainteresowanych czeka również Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie można podziwiać kolekcję skamieniałych zwierząt oraz prehistoryczne jajka. W centrum zabaw odbywają się pouczające lekcje biologii – dla każdego, małego i dużego miłośnika przyrody.

Park mitologii

W tym miejscu obejrzysz figury greckich bogów, jak i mitologicznych stworzeń i odwiedzisz wnętrze konia trojańskiego. Doskonała zabawa i dawka przydatnej wiedzy dla wszystkich zainteresowanych helleńskimi wierzeniami.

Park owadów

Twoje dziecko interesuje się biologią, a szczególnie maleńkimi stworzeniami? Ścieżka edukacyjna w parku owadów pozwoli mu zapoznać się z sekretami mnóstwa gatunków.

Lunapark

W lunaparku Zator wraz z całą rodziną odprężysz się w kinie 3D, przejedziesz emocjonującą kolejką lub karuzelą bądź zrelaksujesz w strefie gastronomicznej, przy pysznej kawie i smakołykach.

Park świętego Mikołaja

Także i zimą warto odwiedzić Zatorland – choćby po to, by móc podziwiać park świętego Mikołaja. W nim na twojego malucha czeka moc niespodzianek i świątecznych atrakcji.

Aby zapoznać się z cennikiem i godzinami otwarcia Zatorlandu, odwiedź stronę internetową parku.

Poprzedni artykułTajemnice zamku w Bobolicach
Następny artykułPustynia Błędowska – przyrodniczy fenomen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj