Zadbaj o swoje przemoczone ubrania w Zimowej Strefie Suszenia!

Kochasz szaleć na stoku, ale obawiasz się konsekwencji w postaci przemoczonych ubrań? Doskonale to rozumiemy. Schnące godzinami wełniane swetry lub wymagająca odzież narciarska mogą uprzykrzyć nawet najlepszy wypad na narty. Dlatego też postanowiliśmy wyruszyć z naszymi suszarkami aż na Gubałówkę, gdzie każdy chętny będzie mógł się przekonać, że suszarki Electrolux PerfectCare doskonale wysuszą nawet najbardziej wymagającą odzież.

Suszarka, której warto zaufać

Suszarki Electrolux PerfectCare zostały wyposażone w specjalny program DelicateCare, który dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do typu tkaniny zapewniając jej optymalną pielęgnację i zachowując najwyższą jakość ubrań. Wełniane swetry pozostaną idealnie miękkie i nie skurczą się, a odzież sportowa będzie perfekcyjnie sucha nawet w najgłębszych warstwach. Przyjdź i przekonaj się sam!

Z nami zimowe szaleństwo ujdzie Ci na sucho!

Przekonaj się na własnej skórze, jakie efekty możesz uzyskać wraz z suszarkami PerfectCare. Zrelaksuj się po dniu pełnym wrażeń, napij rozgrzewającej, aromatycznej kawy lub herbaty, a my wysuszymy Twoje delikatne wełniane swetry lub narciarskie spodnie.

Czekamy na Ciebie od 1 do 23 lutego przy wejściu na Stację Górną Gubałówka w strefie suszenia electrolux gubałówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here