Terma Bania – relaks i rozrywka dla całej rodziny

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł wypocząć, a jednocześnie doskonale się bawić? Jeśli tak, czas odwiedzić Białkę Tatrzańską, a konkretnie Termę Bania. Bez wyjątku każdy spędzi tu czas pełen atrakcji i doskonałej atmosfery!

 Terma Bania – lokalizacja

Park wodny Terma Bania znajduje się w malowniczej Białce Tatrzańskiej przy ul. Środkowej 181. W kompleksie znajdziemy strefę zabawy, strefę relaksu, saunarium, SPA oraz strefę letnią – słowem, szerokie spektrum atrakcji i usług dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach.

Terma Bania – strefy zabawy i relaksu

Strefa zabawy to miejsce dedykowane przede wszystkim dzieciom – zjeżdżalnie, baseny i wodne place zabaw zapewniają maksimum szalonej zabawy. Z strefy zabawy mogą skorzystać także i dorośli – na to nigdy nie jest się za starym!

W strefie relaksu odnajdą się amatorzy wysokiej jakości odpoczynku: jacuzzi, gejzery denne, leżanki do masażu wodnego czy przeciwprądy to gwarancja pełnego odprężenia, czyli tego, z czego Terma Bania słynie najbardziej.

Rozbudowane saunarium

Terma Bania oferuje nam kilka rodzajów saun, w tym np. fińską, czy ruską banię. W strefie tej znajdziemy także basen z wodą siarkową, tężnię solankową, czy basen z masażem stóp.

Strefa letnia

Latem Terma Bania zaprasza nas do strefy, w której znajdują się rozliczne atrakcje na świeżym powietrzu. Baseny, place zabaw, czy ślizgawki to znakomita opcja spędzania czasu dla całej rodziny.

To tylko kilka zalet, które powinny zachęcić cię do odwiedzenia Termy Bania. Jej potencjał odkryjesz, gdy wypróbujesz ofertę termy osobiście.

Poprzedni artykułRęczniki szybkoschnące. Dlaczego są lepsze od zwykłych?
Następny artykułSuszona wołowina – prowiant idealny na wędrówkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj