Sylwester w górach 2019/2020

Przebojowy sylwester to nie tylko sposób na odreagowanie nerwów po całym poprzednim roku, ale także świetna forma nabrana entuzjazmu na przyszłość. Tradycyjne bale sylwestrowe nie są już jednak tak atrakcyjne, jak kiedyś – dziś szukamy nieco innej formy zabawy, którą będziemy mogli zapamiętać na wiele następnych lat.

Niezwykłą popularnością cieszą się imprezy sylwestrowe organizowane w górach. Tutaj oczywiście możliwości jest bardzo wiele i zapewne każdy, nawet najbardziej wybredny entuzjasta tego rodzaju zabawy, znajdzie wśród licznych ofert taką, która spełni jego oczekiwania.

W hotelu czy na stoku?

Zróżnicowanie ofert sylwestrowych w górach jest doprawdy ogromne. Popularne są więc zarówno jednodniowe bale, jak i pakiety sylwestrowe obejmujące imprezę oraz kilka noclegów, a także spędzanie sylwestra na stoku narciarskim. Dobra zabawa może być wszak przez każdego rozumiana zupełnie inaczej.

Zarówno sylwester w hotelu, jak i aktywne spędzanie czasu na nartach, może mieć bardzo różny wymiar. Warto zwrócić uwagę na to, że tradycyjne bale to rzadkość i nawet w przypadku imprezy w hotelu, możemy liczyć na wiele atrakcji dodatkowych, takich jak:

  • Kulig,
  • Zabawy regionalne,
  • Spa i sauna,
  • Muzyka góralska.

Również i sylwester na nartach jest pomysłem bardzo ciekawym. Wówczas możemy oczywiście liczyć nie tylko na białe szaleństwo, ale także wiele innych przyjemnych form spędzania wolnego czasu, do których można zaliczyć na przykład:

  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • Bal w butach narciarskich,
  • Akompaniament góralskiej kapeli.

Warto również zapoznać się z ofertą schronisk górskich – to także niezwykle ciekawy, nietuzinkowy pomysł. Oczywiście w tym przypadku odpowiednie rezerwacje musimy poczynić dość wcześnie, ale z całą pewnością będzie to dla nas niezapomniany wieczór, o którym jeszcze długo będziemy opowiadać.

Co z dziećmi?

Rzecz jasna zagadkę można rozwiązać na wiele sposobów. Trzeba zaznaczyć, że zdecydowana duża część zorganizowanych imprez w hotelach zapewnia także atrakcje dla najmłodszych, a niekiedy nawet w pełni zaplanowaną zabawę z udziałem animatorów czasu wolnego.

Również wybierając się na sylwestra na stoku narciarskim możemy zabrać ze sobą dzieci, o ile oczywiście są na tyle duże, by potrafiły poradzić sobie z jazdą na nartach lub desce snowboardowej. Okazuje się więc, że możliwości spędzenia imprezy sylwestrowej w górskiej scenerii jest bardzo wiele – nic więc dziwnego, że tak wiele osób z tego korzysta.

Sylwester w górach 2019 – noclegi, atrakcje

Im wcześniej zainteresujesz się noclegiem i planem na swojego sylwestra w górach, tym lepiej. Z reguły okres września i października to ostatni dzwonek na to, by móc spokojnie przebierać wśród ofert.

Jeśli szukasz noclegu, dopasuj ofertę do wymagań swoich i osób najbliższych. Jeśli jedziesz na sylwestra z gronem znajomych, doskonale będziecie bawili się w górskim schronisku. Jeśli z kolei zabierasz ze sobą dzieci, lub po prostu lubisz bardziej wygodne warunki, wybierz nocleg w miejscu bardziej komfortowym: polecamy Willę Izydor w Zakopanem-Kościelisku. Tu ty i twoje dzieciaki spędzicie przepiękne chwile, witając nowy, 2020 rok.

Jak świętować sylwestrową noc? Opcji jest wiele – możecie wybrać się na jeden z bali organizowanych niemal w każdej, górskiej restauracji, lub spędzić go na stoku. W miejscowościach takich jak Korbielów, Zieleniec czy Szczyrk możesz przywitać Nowy Rok na nartach lub snowboardzie, przy akompaniamencie imprezowej muzyki.

Jeśli planujesz sylwestra w górach, nie czekaj – już dziś zarezerwuj nocleg i atrakcje na ten wyjątkowy wieczór!

Poprzedni artykułPierwszy śnieg na Kasprowym Wierchu.
Następny artykułBielizna termoaktywna – dla aktywnych sportowo przez cały rok