Rozświetlona noc sylwestrowa na Górze Parkowej

W ostatni dzień roku Polskie Koleje Linowe zabiorą odwiedzających ośrodek w Krynicy – Zdroju w magiczną podróż w czasie. Przedwojenne wagoniki kolei linowo – terenowej na Górze Parkowej przeniosą gości wprost do 2019 roku. Sylwestrową noc rozświetli Park Światła, czyli iluminowane rzeźby nawiązujące do tradycji uzdrowiska oraz specjalny pokaz sztucznych ogni. Nie może tam zabraknąć nikogo, kto zamierza spędzić tę wyjątkową noc w polskich górach!
Do najbardziej imprezowego dnia w roku zostały już tylko dwa tygodnie. To ostatni moment, by zdecydować gdzie powitamy Nowy Rok. Na niezwykłą zabawę sylwestrową PKL zapraszają każdego, kto ma ochotę poczuć unikatową atmosferę Krynicy – Zdroju. Co roku wyjątkowy, przedwojenny klimat Góry Parkowej i dodatkowe atrakcje przy górnej stacji kolei PKL przyciągają wielu mieszkańców i turystów.
– Góra Parkowa jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych Krynicy – Zdroju oraz Beskidu Sądeckiego. W tym roku miejsce to nabierze jeszcze większego uroku za sprawą nowo otwartego Parku Światła, czyli wystawy rzeźb świetlnych – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu Polskich Kolei Linowych.

Sztuczne ognie i zabawa do rana

Od godziny 21.00 do 2.00 nad ranem atmosferę na Górze Parkowej będzie rozgrzewał DJ, grający muzyczne, sylwestrowe przeboje. Magiczny klimat i bajkowe tło dla zabawy tanecznej stworzą świetlne rzeźby. W Nowy Rok uczestników zabawy wprowadzi pokaz sztucznych ogni, który rozpocznie się o północy. Przekąski, potrawy z grilla i napoje będzie można kupić w Cafe Parkowa.
W sylwestrową noc kolej na Górę Parkową będzie kursowała aż do 5.00 rano. Wstęp na sylwestra jest bezpłatny, cena za przejazd koleją PKL to 16 zł w przypadku biletu normalnego (góra-dół) i 13 zł za bilet ulgowy.

Bilety standardowo dostępne będą w tym dniu w kasach przy dolnej stacji kolei PKL. Już teraz, by uniknąć stania w kolejce do kas, można kupować je także online na stronie https://www.sklep.pkl.pl/.

Poprzedni artykułApartamenty Zakopane: zobacz coś innego niż Krupówki czy Gubałówka
Następny artykułChcesz wyrzeźbić swoje ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Zacznij uczęszczać na zajęcia Body Workout

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj