Lato 2018 w górach z PKL!

W tegoroczne wakacje w Tatrach i Beskidach czeka na ciebie całe mnóstwo wspaniałych atrakcji. Lipiec i sierpień upłyną pod znakiem koncertów, warsztatów i wyjątkowych rocznic, w których każdy góromaniak powinien wziąć udział!

Lato w górach dla sportowców

Kochasz aktywny wypoczynek? Mamy doskonałe wieści  PKL w swoich obiektach oferuje infrastrukturę sportową dla osób w różnym wieku. Ślizgawki, zjeżdżalnie, place zabaw to tylko niektóre z nich. Oczywiście, PKL proponuje nam również koleje linowe, które zabiorą turystów w wysokie szczyty i pozwolą na podziwianie pięknych widoków.

80-lecie Gubałówki

21 lipca rozpoczyna sie festiwal Hej Fest, z okazji 80 rocznicy turystyki na Gubałówce. To okazja, by na żywo usłyszeć artystów takich jak LemON, Organek, O.S.T.R., Chylińska, Myslovitz i wielu innych. Więcej dowiesz się na stronie www.hejfest.pl.

7 lipca odbędzie się najbardziej kolorowa impreza, jaką widziały góry – Holi. Festival Kolorów!

Wyjątkowe warsztaty

Na Gubałówce w tym roku będziemy mieli okazję samodzielnego stworzenia góralskich pamiątek. To okazja, by nauczyć się wiele o regionalnym rzemiośle.

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi na pewno nie będą nudzili się w górach. Zajęcia z zumby, warsztaty teatralne, dyskoteki… dla każdego coś ciekawego! Sprawdź pełen wykaz atrakcji na stronie www.pkl.pl.

Poprzedni artykułSpływ Dunajcem – najlepszy sposób na zwiedzanie Pienin!
Następny artykułEuropa Wschodnia i ciekawe wycieczki – Rosja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj