Moc kolorów w górach: Holi Festiwal

Znany na całym świecie Holi Festiwal w tym roku odbędzie się również w polskich górach! To doskonała okazja do szaleństw, zabawy przy muzyce, zjedzenia czegoś pysznego i wypoczynku. Gdzie szukać najbardziej kolorowej imprezy?

Holi Festial przywędrował do nas z Indii i szybko zjednał sobie serca Europejczyków. Na czym poleca impreza? Uczestnicy obrzucają się na wzajem kolorowymi proszkami, co dodaje imprezie niesamowitego klimatu. Wszystko to w oprawie świetnej muzyki.

Holi Festiwal w polskich górach

Zabawa już się rozpoczęła – festiwal zawitał 7 lipca na Gubałówkę. 8 lipca będziemy mieli okazję uczestniczyć w nim na Górze Żar, 14 lipca – na Palenicy, a 15 lipca – na Górze Parkowej. Kolorowemu szaleństwu towarzyszyć będzie muzyka elektroniczna w wykonaniu słynnych DJ-ów, pyszności z food trucków, wata cukrowa i specjalna strefa chill outu.

Kolory dla każdego

Alergików informujemy, że proszki wykorzystywane podczas Holi Festiwal wykonane są z barwników spożywczych, talku i mąki – słowem – stuprocentowo bezpiecznych surowców. Nie ma tu więc żadnych ograniczeń!

Zabierz bliskich na tegoroczny Holi Festiwal i baw się w górach w niecodzienny sposób. Więcej informacji znajdziesz na www.facebook.com/HoliFestivalPoland/.

Poprzedni artykułEuropa Wschodnia i ciekawe wycieczki – Rosja
Następny artykułKarpacz – atrakcje turystyczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj