5 najdziwniejszych hoteli w Polsce

Chcesz, aby pobyt w hotelu sam w sobie był niecodziennym i oryginalnym przeżyciem? Sprawdź listę 10 najdziwniejszych obiektów hotelowych w kraju. Pomysłowość ich architektów z pewnością cię zaskoczy!

1. Domki na wodzie w Mielnie

Pomysł zaczerpnięto z rozwiązań zastosowanych w Londynie i Amsterdamie. W Mielnie możesz spędzić urlop w urokliwym domku… na wodzie. HT Houseboats to propozycja dla wszystkich miłośników wypoczynku nad wodą, ale i luksusu. Niektóre z domków wyposażone są w saunę i kominek!

HT Houseboats. Źródło: hotele.pl

2. Domki na drzewach w Nałęczowie

Chcesz spełnić dziecięce marzenie o domku na drzewie? W Nałęczowie znajdziesz ośrodek, który ci to umożliwi. Domki letnie umieszczone zostały w koronach drzew, co zapewnia relaks i kontakt z naturą.

Domek na drzewie. Źródło: booking.com

3. Nocleg w Kopalni

Hotel 125m pod ziemią? To możliwe, jeśli wybierzesz się do Kopalni Soli „Wieliczka”. Znajdująca się tam Komora Słowackiego to kompleks stworzony z 48 komfortowych łóżek. Poza tym, goście mają do dyspozycji strefę rekreacyjną, możliwość zwiedzania kopalni oraz wyżywienie.

Komora Słowackiego. Źródło: pa-opalinski.pl

4. Apartament w pociągu

W Białowieży czeka cię wyjątkowa możliwość noclegu w zabytkowym pociągu, który służył jako środek transportu samemu carowi Mikołajowi II. Znajdziesz tam 4 luksusowe apartamenty wyposażone w łoża małżeńskie oraz szereg unikatowych antyków.

Restauracja Carska. Źródło: carska.pl

5. Nocleg u Hobbita

Wszyscy fani „Władcy pierścieni” oraz „Hobbita” będą zachwyceni pobytem w Przywidzu na Kaszubach, gdzie odtworzono malowniczą dolinę Shire wprost z dzieł Tolkiena. Z domków rozpościera się widok na Dolinę Sanu. To świetny pomysł na bajkowy urlop!

Hobbitowa. Źródło: hobbitowa.pl
Poprzedni artykułDolina Chochołowska – wyprawa dla całej rodziny
Następny artykułPoznaj najgroźniejsze ośmiotysięczniki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj